ליצור
להרגיש
לנשום
לשחרר

אושרית קיסר מטפלת באומנות

אושרית קיסר תרפיה באומנות

תרפיה באומנות לנשים

כנשים אנו זקוקות לדברים שונים בנקודות שונות בחיינו. אני זוכרת את עצמי כאישה צעירה לצד כל השמחה וההתרגשות על כך שאני לראשונה חופשייה, אדון  לעצמי, לומדת, מטיילת, מבלה וכו', בתוך תוכי ניקר חשש ופחד מהעתיד, המון תהיות ומחשבות לגבי עצמי צפו ועלו, מי אני? האם אמצא את הזוגיות הנכונה? האם הדרך המקצועית שבחרתי נכונה לי?

רגשות ותחושות שהתמודדת עימן בילדות ובתיכון וחשבת שנעלמו צפים ועולים ביחסים אינטימיים וחברתיים, ייתכן ולעיתים את מוצאת את עצמך מבולבלת  חשה חסרת ביטחון, מחפשת אחר  אישור, אהבה, קבלה? כלפי חוץ את נראית לסביבה מאושרת, מצליחה, עסוקה אך עמוק בפנים את פשוט מרגישה לא ראויה לאהבה.  

החיים מורכבים  ממערכות יחסים ואנחנו עובדים קשה כדי לפתח יחסים טובים  עם הסובבים אותנו, במערכת יחסים בריאה משמעותה לתקשר ביעילות את  המחשבות, הצרכים, הרצונות ואת החששות  שלך עם אדם אחר.

האם את מסוגלת לכך?                              

בטיפול באומנות אני מציעה לך מקום בטוח להביע את המחשבות והרגשות שלך, מקום בו תוכלי לקחת  מחדש שליטה על החיים שלך,  לפתוח דלת חדשה ולהתבונן על עצמך ללא שיפוט וביקורת.  להתבונן על חייך באור חדש לגמרי, יחד , נוכל לחקור מה את רוצה להשיג? מה מעכב אותך? מהם הדפוסים שאת חוזרת עליהם  ולא טובים לך? כיצד יכולות המחשבות הלא-מודעות שלך להשפיע על החלטותיך? איך תצליחי להתקדם ולפתוח את הדלתות הסגורות בתוכך.

תרפיה באומנות מציעה תובנות חדשות, תחושת שחרור, התנסות  באסטרטגיות הנדרשות לשינוי שאת מחפשת בדרכים שלא ניתן להשיג באמצעות טיפול בדיבור לבד.

אם את מחפשת דרך יצירתית להרגיש חופשייה עם עצמך אז טיפול באמנות יכול להיות הדרך שלך.

מחכה לשמוע ממך, אושרית

אושרית קיסר תרפיה באומנות