ליצור
להרגיש
לנשום
לשחרר

אושרית קיסר מטפלת באומנות

אושרית קיסר תרפיה באומנות

קצת  עלי

אני כל כך שמחה שאת כאן, ואני יודעת ממקור ראשון כמה קשה זה יכול להיות למצוא מטפל/ת ולקחת את הצעד הבא! אשמח להציג את עצמי,
אני אושרית קיסר , מתגוררת בהוד השרון עם בעלי ושלושת ילדי, מטפלת באומנות בהכשרתי ובעלת קליניקה פרטית מזה כ-8 שנים  הממוקמת בשכונת הדר יוסף בתל אביב .

את דרכי בעולם הטיפול התחלתי עוד לפני לימודיי האקדמיים, מאז ומתמיד נמשכתי לעולם זה עוד כנערה כמתנדבת במועדוניות רווחה , ובצבא כמפקדת של חיילים מאוכלוסיות מיוחדות, תמיד הייתי רגישה לאחר עם יכולת לשים את עצמי בנעליו ולהבין את רגשותיו. הרצון להיות מטפלת באומנות נולד מן הכוח שחשתי דרך האומנות בעת  שחיפשתי דרך לנהל את הרגשות שלי ובעיקר להתמודד עם הפחדים וחוסר הביטחון.

באותה תקופה,  היצירה על כל אופניה  שימשה לי כלי ביטוי הוקסמתי מהאופן שבו המכחול,  הטוש והעיפרון כבמטה קסמים , מצליחים לבטא את הקולות העמוקים ולעיתים הלא מודעים בתוכי . איך הקווים הצבעים וכתמי הגועש ממלאים את הדף ומספקים לי הבנה  חדשה של  מה אני באמת  צריכה כדי להרגיש שלמה ושמחה עם עצמי ,ומטווים לי שביל לדרך חדשה.

כמטפלת באומנות אני מאמינה כי במקום בו נגמרות המילים או אינן מצליחות לתאר את תעצומות הנפש מופיעה היצירה, כולנו יצירתיים וכולנו יכולים להשתמש ביצירתיות שלנו כדי להבין את החוויות שלנו  יש לנו בתוכנו את מה שאנו צריכים כדי לגדול ולהתפתח, ולפעמים אנחנו צריכים עזרה קטנה לפתוח את הדלת להביט פנימה או לגלות דרך חדשה.

אני מאמינה שהחוויות של החיים נועדו ללמד אותנו ולהדריך אותנו, ומה שנראה עכשיו קשה , ובלתי נסבל עוזר לנו להתחזק להתפתח ולהתחזק יותר ויותר. אני מאמינה גם כי לכל אדם יש את היכולת  לבחור את נתיב חייו וליצור מחדש את סיפורו, אנחנו כאן לעשות זאת ביחד.

אני מתמחה בעבודה עם נשים שמבקשות לחיות את החיים מתוך חיבור מחודש לעצמן, להיפרד מהבדידות, הקושי והכאב  ,לשפר את הקשר עם המעגל הזוגי, המשפחתי והחברתי שלהן ולהרחיב את התקשורת המקרבת עם סביבתן.  הטיפול הפרטני נעשה באמצעות מפגש אישי ושימוש באומנות, תנועה ומודעות קשובה.

הכשרות

B.A– במדע התנהגות- המכללה האקדמית תל אביב יפו.

לימודי תעודה – טיפול בהבעה ויצירה – מכללת בית ברל.

M.A–  טיפול באומנות -אוניברסיטת חיפה.

מחכה לשמוע ממך, אושרית

אושרית קיסר תרפיה באומנות