ליצור
להרגיש
לנשום
לשחרר

אושרית קיסר מטפלת באומנות

אושרית קיסר תרפיה באומנות

כל מה שצריך לדעת על  טיפול רגשי באומנות

בתרפיה באמנות  בניגוד לטיפול פסיכולוגי יש כלי נוסף – התהליך האמנותי. אשר משלים את ההיבטים המילוליים .. באמצעות תהליך חווייתי זה מוסיפים אלמנט אקספרסיבי, הנותן חיים וצורה למה שבמקרים אחרים היה מוחשי פחות. זה מאפשר תובנה עמוקה יותר  וצמיחה.

כולם עוברים מצבים מאתגרים בחיים, ובעוד שעם חלקם את יכולה להתמודד בהצלחה , אחרים דורשים תמיכה ועזרה נוספת. אין שום דבר רע בחיפוש אחר תמיכה נוספת כאשר את צריכה את זה. למעשה הטיפול הוא עבור אנשים שיש להם מספיק מודעות עצמית כדי להבין שהם צריכים יד לעזרה, וזה משהו חשוב מאוד. את לוקחת אחריות על המקום שבו את נמצאת בחיים יחד עם המוטיבציה והמחויבות לשנות את המצב.

 

הדרך הטובה ביותר לקבוע אם אנחנו מתאימות אחת לשנייה היא  לבוא לפגישת היכרות ולראות איך את מרגישה בקליניקה, איך זה לשוחח עימי, אמנם לוקח זמן ליצור תחושת אמון וביטחון, אך אני מאמינה שמפגש זה יסייע לך לדעת האם את במקום הנכון.
חשוב מאוד שתרגיש בנוח עם המטפלת שלך ואני לא אעלב אם תחליטי לפנות למטפל/ת אחרת חשוב שתמצאי את השיטת טיפול ואת המטפל/ת שמרגישה נכונה עבורך. בנוסף אם אני חושבת שנכון לך שיטות טיפול אחר אשמח להפנות אותך.

אנו נכיר את הסיבות שלך לבוא לטיפול, נכיר אחת את השניה  בצורה עמוקה יותר באמצעות שאילת שאלות הנוגעות לילדותך ולחייך כיום, בהמשך אני אתאר בפנייך את התהליך הטיפולי , בפגישה זו את מוזמנת לשאול בחופשיות כל שאלה שיש בליבך.

את לא צריכה להיות אדם אמנותי כדי להיות בטיפול באומנות אני דוגמה מצוינת. לא למדתי בבית ספר לאמנות ואני לא מזוהה כאמנית. למרות שהתחלתי לקחת כמה שיעורים אמנות לפני לימודיי רמת המיומנות הכוללת שלי היא המינימום במקרה הטוב. מה שחשוב יותר הוא שאני פתוחה לנסות דברים חדשים ואני יודעת שאני יצירתית.

כמות האמנות המשמשת בפגישת טיפול באמנות גמישה לחלוטין, ומבוססת על צרכי המטופלת.

פגישה מתקיימת כל שבוע ואורכת 60 דקות, בהמשך במידה ותרגישי שיפור בהרגשתך אפשר יהיה בהמשך להיפגש אחת לשבועיים.

בחדר יש ספה וכורסה, יש שולחן עבודה עם כיסאות ומדפים עם קלפים טיפוליים, חומרי אומנות שונים כגון: חימר, פחם, עפרונות, צבעים, גועש, גבס , ועוד. אם יש חומר שאת מעוניינת לעבוד עימו את יכולה להגיד לי ואני אדאג להביא לך אותו. הטיפול  מגוון בהתאם לצרכים האישיים. לפעמים יצירת אמנות היא ספונטנית , ולפעמים  שיח מילולי ביננו מעורר בך רצון לצור תמונה מסוימת. פעמים אחרות תינתן הוראה ממני  תוך התמקדות בנושא מסוים שאת מעוניינת לעסוק בו ולהבינו. תהליך היצירה הוא מאוד גמיש!

בחדר אני מסתכלת על תהליך היצירה שלך ועל התוצר האומנותי  בסקרנות, וכבוד. כשנשוחח על היצירה אני אסייע לך  יסייע לבטא ולשתף את מה שחשוב לך ביותר. בשום שלב לא אשתמש באמנות שלך ככלי אבחון. במהלך הטיפול שלך, התמונות שלך מאוחסנים בחדרי בקופסא או בתיקיה אישית.

עלות פגישה היא 280 ש"ח. ניתן לשלם במזומן, שיק או באמצעות אפליקציות תשלום מהנייד.

מחכה לשמוע ממך, אושרית

אושרית קיסר תרפיה באומנות