ליצור
להרגיש
לנשום
לשחרר

אושרית קיסר מטפלת באומנות

אושרית קיסר תרפיה באומנות

תרפיה באומנות לילדים

תרפיה באומנות לילדים אושרית קיסר

האם ילדכם לא מאמין ביכולותיו, מבטא ביקורת עצמית גבוהה, חושש מכישלון, ומתקשה להתמודד עם פעילות יומיומיות או ליצור חברויות? האם הוא עתיד להתמודד או מתמודד עם שינוי משפחתי? ומול זה אתם עומדים חסרי אונים?
האם בראשכם עולות המחשבות או השאלות: 

"זה היה כל כך נורא – אני רוצה לוודא שהילד שלי מסתדר"
"אין לי מושג מה לומר כדי לעזור לילד שלי"
"האם זה נורמלי אחרי משהו כזה ? מה הלאה,  מה עליי לעשות?" 

לרגשות בחיינו לא תמיד יש מילים, וגם אם לפעמים יש מילים ואנו מצליחים לבטאן בקלות אנו לעיתים מרגישות עייפות מהמלל הרב ומחפשים משהו שיעזור לנו להגיע למקום עמוק יותר בתוכנו, שיפיל את האסימון.

האומנות מהווה גשר מעבר, נתיב בטוח ונוח מעולם ה"אני חושבת" לעולם הרגשות ותחושות הגוף אשר משפיעות על ההתנסות שלנו בעולם ועל מי שאנחנו. אנחנו לא רק יצורים חושבים ובלי לכלול בטיפול את המרכיב התחושתי והרגשי, שום דבר בעצם לא יכול באמת להשתנות.

טיפול אישי באומנות יאפשר לילדכם להעיף את הצורך להיות מושלם ולחוש תחושת חופש וביטוי עצמי ללא שיפוט או ביקורתיות. לחוש בנוח לשוחח על הקשיים שלו ועל רגשותיו, ויאפשר לו מקום בטוח בו הילד יוכל לבטא את פחדיו ויקבל כלים להתמודד ולהתגבר על הפחדים והחרדות שלו, ולקבל כלים להתמודד עם אתגרי החיים.

כמטפלת באומנות בילדים ונוער מגיל גן חובה ומעלה, אני עוזרת להם לרכוש מיומנויות להתמודדות עם המצבים הבאים: קושי חברתי, קושי התנהגותי, קושי רגשי והתמודדות עם שינויים ומשברים במסגרת המשפחתית.
דרך האומנות, המשחק והסיפור יכול הילד לתת ביטוי לרחשי ליבו ולבטא קשיים עימם הוא מתמודד ולקבל כלים להתמודדות בעתיד.

בקליניקה נעימה מקסימה בשכונת הדר יוסף, בצפון תל אביב, העיפרון והמכחול כמטה קסם שולפים מתוך נבכי ליבו של ילדך את הרצונות, הכעסים, הפחדים והחלומות ויחד עימי עוזרים לילדך לבנות את הביטחון הדרוש כדי להצליח מבחינה חברתית ורגשית ולהתמודד בהצלחה עם אתגרי החיים .

שיחת הטלפון הראשונה היא מרתיעה אבל היא צעד ראשון לאפשר לילדך לגדול ולהתפתח , ועבורכם לחוש רוגע וביטחון. התקשרו עכשיו – זהו צעד ראשון לשינוי בריא

אושרית קיסר מטפלת באומנות

מחכה לשמוע ממך, אושרית

אושרית קיסר תרפיה באומנות